Konstancin-Jeziorna | Mieszkania Konstancin na sprzedaż

Oferta nr 3007

Dodatkowe parametry


Kontakt

Telefon: 22 756 43 70,
Tel. kom: 601 294 151


Interakcja

Wydrukuj ofertę
Poleć znajomemu
Wyszukaj podobne oferty

Formularz zapytania


Opis oferty:


Dwupokojowe mieszkanie na parterze ( z ogródkiem ) w kameralnym osiedlu Elsam w Konstancinie.
Świetna lokalizacja w sąsiedztwie Lasu Chojnowskiego, a jednocześnie blisko centrum Konstancina. Idealne miejsce do zamieszkania. Cisza, spokój, dużo zieleni, dobrze utrzymane części wspólne ( czysto, uliczki oświetlone estetycznymi latarniami, zadbane trawniki ); w odległości 2 km centrum handlowe Stara Papiernia, w podobnej odległości Park Zdrojowy z tężnią solankową. W odległości 200 m od osiedla Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z basenem krytym, kriokomorą i bogatą ofertą w zakresie odnowy biologicznej i rehabilitacji.
Osiedle sklada sie głównie z domów jednorodzinnych otoczonych ogrodami oraz kilku zaledwie budynkow wielorodzinnych w niskiej zabudowie, co sprawia że osiedle jest nadzwyczaj kameralne.
Mieszkanie o pow 48,1 m2 usytuowane jest na parterze. Ogródek ok 100 m2, do wylącznej dyspozycji użytkownika mieszkania,. Pielegnacja ogrodu w gestii administracji osiedla. Wejscie do mieszkania bezposrednio z ogródka ( bez barier architektonicznych. Idealne dla osób niepełnosprawnych lub starszych )
Rozklad pomieszczeń; pokój dzienny ok 18m2, sypialnia ok. 16 m2, oddzielna kuchnia z oknem 10 m2 i łazienka 4,1 m2.
Polecamy.

Podobne oferty