Konstancin-Jeziorna | Mieszkania Konstancin na sprzedaż

Oferta nr 3095

Dodatkowe parametry


Kontakt

Telefon: 22 756 43 70,
Tel. kom: 601 294 151


Interakcja

Wydrukuj ofertę
Poleć znajomemu
Wyszukaj podobne oferty

Formularz zapytania


Opis oferty:


Przestronne mieszkanie na parterze w budynku apartamentowym wybudowanym w willowej dzielnicy Konstancina blisko Strefy A. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie wille otoczone ogrodami. Starodrzew. Bardzo dobra infrastruktura. W odległości kilkudziesięciu metrów przystanki komunikacji miejskiej. W podobnej odległości szkoła podstawowa z nową halą sportową oraz nowe, bardzo nowoczesne przedszkole publiczne . W zasięgu krótkiego 5 minutowego spaceru sklepy, kwiaciarnia, apteka, kościół, pięknie wyremontowana i zmodernizowana biblioteka miejska. W 10 minut spacerem znajdziemy się w Parku Zdrojowym z tężnią solankową amfiteatrem i konstancińskim domem kultury z bardzo bogata ofertą kulturalną.
Jednym słowem jest to naprawdę świetna lokalizacja. Budynek dwupiętrowy z garażem podziemnym; otoczony jest sporym ogrodem ( ze starodrzewem ) do wspólnego użytkowania, z miejscem do grillowania
Mieszkanie znajduje się na parterze. Ma dwa wejścia z klatki schodowej gdyż były plany podziału na dwa oddzielne mieszkania. Całość składa się z czterech pokoi, otwartej kuchni , trzech łazienek, korytarza i dwóch tarasów.
Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.
Bardzo ciekawa oferta m.in z uwagi na unikalną lokalizacje mieszkania. Polecamy !!!

Podobne oferty