Konstancin-Jeziorna | Działki Konstancin na sprzedaż

Oferta nr 2842

Dodatkowe parametry


Kontakt

Telefon: 22 756 43 70,
Tel. kom: 601 294 151


Interakcja

Wydrukuj ofertę
Poleć znajomemu
Wyszukaj podobne oferty

Formularz zapytania


Opis oferty:


Bardzo duża działka budowlana położona w Konstancinie-Jeziornie(Skolimów) w strefie "A".
W bliskim sąsiedztwie piękne rezydencje, odrestaurowane i nowe, wybudowane na dużych i bardzo dużych działkach. Wielką zaletą nieruchomości jest jej polożenie nad rzeką "Jeziorką" jak również malownicze pagórkowate ukształtowanie terenu oraz imponujący starodrzew. Dojazd prywatną, utwardzoną drogą.
Zarówno unikalne położenie z dostępem do rzeki jak i niespotykanie duża powierzchnia działki umożliwiają wybudowanie jedynej w swoim rodzaju rezydencji prywatnej, lub np. wykorzystanie tej pięknej nieruchomości na stworzenie luksusowego kompleksu hotelowego z ofertą SPA i różnorodną rekreacją, ekskluzywnego pensjonatu zapewniającego opiekę osobom starszym, kliniki medycznej z możliwością utworzenia oddziałów rehabilitacyjnych oraz innych podobnych działalności (zapisy z planu miejscowego dopuszczają usługi)
Działka ma kształt dosyć regularnego prostokąta. Powierzchnia pod zabudowę wynosi 25 % pow.działki. Możlwość budowy dwóch niezależnych domów.
Walory krajobrazowe i klimatyczne Konstancina ( jedynego uzdrowiska na Mazowszu ), plus, jedyny w swoim rodzaju urok i potencjał tej konkretnie nieruchomości, pozwalają na realizację najbardziej śmiałych i ambitnych przedsięwzięć.
Gorąco polecamy !!!

Podobne oferty